Module permissions (3.2.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Permission
hu: Jogosultság

en: About
hu: Leírás

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: Filter modules
hu: Modulok szűrése

en: Filter by name or description
hu: Szűrés név vagy leírás alapján

en: Enter a part of the module name or description
hu: Be kell írni a modul nevének vagy leírásának egy részletét

en: Module Permissions
hu: Modul jogosultságok
