Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: About
hr: Opis

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
