Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव
