Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр
