Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Permission
te: అనుమతి

en: About
te: గురించి
