Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: About
ug: ھەققىدە

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.
