Module Timer (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Save
da: Gem

en: Custom
da: Tilpasset

en: Duration
da: Varighed

en: Installed
da: Installeret

en: Uninstalled
da: Afinstalleret
