Module Timer (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Save
et: Salvesta

en: Custom
et: Kohandatud

en: N/A
et: Puudub

en: Duration
et: Kestus

en: Installed
et: Paigaldatud
