Module Timer (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Duration
fr: Durée

en: Installed
fr: Installé

en: Uninstalled
fr: Non installé
