Module Timer (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Save
mn: Хадгалах
