Module Timer (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: Custom
ar: مخصص

en: N/A
ar: غير موجود

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Installed
ar: مثبت
