Module Timer (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Save
he: שמירה

en: Custom
he: מותאם

en: N/A
he: -ללא-

en: Duration
he: משך

en: Installed
he: מותקן

en: Uninstalled
he: לא מותקן
