Module Timer (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: N/A
km: គ្មាន

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
