Module Timer (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas

en: N/A
lt: N/D

en: Duration
lt: Laikas

en: Installed
lt: Įdiegta
