Module Timer (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Custom
ru: Собственная

en: N/A
ru: Н/Д

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Installed
ru: Установлено

en: Uninstalled
ru: Удалено
