Module Usage Documentation (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್
