Module Usage Documentation (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Format
eu: Formatua

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Note
eu: Oharra

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Creation date.
eu: Sortze data.

en: Edit URL
eu: URL-a editatu
