Module Usage Documentation (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: All
ka: ყველა
