Module Usage Documentation (1.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: All
kk: Барлық

en: Uninstall
kk: Жою

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған
