Module Usage Documentation (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Format
lv: Formāts

en: All
lv: Visi

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Note
lv: Piezīme

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Installed
lv: Instalēts

en: Package
lv: Paka

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled
