Module Usage Documentation (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: All
bs: Sve

en: Uninstall
bs: Deinstalacija
