Module Usage Documentation (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes
