Module Usage Documentation (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: All
fil: Lahat

en: Uninstall
fil: Alisin

en: Modified date
fil: Petsa ng pagbabago
