Module Usage Documentation (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Format
hr: Oblik

en: Notes
hr: Bilješke

en: All
hr: Svi

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Installed
hr: Instaliran

en: Modified date
hr: Datum promjene

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled
