Module Usage Documentation (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout
