Module Usage Documentation (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Format
mn: Бүтэц

en: All
mn: Бүгд

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
