Module Usage Documentation (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
