Module Usage Documentation (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Format
ar: التنسيق

en: URL
ar: العنوان URL

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Installed
ar: مثبت

en: Modified date
ar: بيانات معرفة

en: No modules are available to uninstall.
ar: لا توجد وحدات يمكن إزالتها.

en: Includes: %includes
ar: تشمل: %includes

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: Includes:
ar: يحتوي:

en: Enabled: %includes
ar: المفعلة: %includes

en: Disabled: %disabled
ar: المعطلة: %disabled

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
