Module Usage Documentation (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: All
gu: બધા

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
