Module Usage Documentation (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Format
is: Stílsnið

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: All
is: Allt

en: Current version
is: Núverandi útgáfa

en: Uninstall
is: Fjarlægja

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
