Module Usage Documentation (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Package
bo: ཐུམ།

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Includes:
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཡོད་པ།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
