Module Usage Documentation (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: All
jv: Kabèh

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Installed
jv: Dipasang

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Includes:
jv: Kalebu:

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled
