Module Usage Documentation (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Notes
oc: Nòtas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Installed
oc: Installat

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Edit URL
oc: Modificar URL

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
