Module Usage Documentation (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: All
sq: Të gjitha

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.

en: Includes:
sq: Përfshinë:

en: Enabled: %includes
sq: Aktivizuar: %includes

en: Disabled: %disabled
sq: Çaktivizuar: %disabled
