Module Usage Documentation (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Format
te: ఆకృతి

en: URL
te: యూఆరెల్

en: All
te: అన్నీ
