Module Usage Documentation (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Format
fi: Muoto

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: All
fi: Kaikki

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Note
fi: Huomaa

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: Installed
fi: Asennettu

en: Package
fi: Pakkaus

en: Modified date
fi: Muokkauspäivämäärä

en: No modules are available to uninstall.
fi: Ei moduuleita, joita voisi poistaa.

en: Includes: %includes
fi: Sisältää: %includes

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: Includes:
fi: Sisältää:

en: Enabled: %includes
fi: Käytössä: %includes

en: Disabled: %disabled
fi: Poissa käytöstä: %disabled

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
