Module Usage Documentation (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Format
lt: Formatas

en: Notes
lt: Pastabos

en: All
lt: Visi

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Package
lt: Pakuotė

en: The human-readable name.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas.

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled
