Module Usage Documentation (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Installed
ps: لګول شوي
