Module Usage Documentation (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Version
sk: Verzia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Format
sk: Formát

en: Notes
sk: Poznámky

en: All
sk: Všetky

en: Note
sk: Poznámka

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Installed
sk: Inštalované

en: File does not exist.
sk: Súbor neexistuje.

en: Package
sk: Balík

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Version: @module-version
sk: Verzia: @module-version

en: Required by: @module-list
sk: Vyžadované od: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sk: Strojový názov: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sk[0]: Nasledujúci dôvod zabraňuje odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[1]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[2]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
