Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Uninstall
am: አራግፍ
