Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Installed
be: Усталявана

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
be[0]: Наступная прычына забараняе выдаленне модуля  @module.module_name:
be[1]: Наступныя прычыны забараняюць выдаленне модуля  @module.module_name from being uninstalled:
