Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: All
bn: সমস্ত

en: Uninstall
bn: আনইন্সটল

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
