Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Version
et: Versioon

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Format
et: Vorming

en: All
et: Kõik

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Package
et: Pakk

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Includes:
et: Sisaldab:

en: Enabled: %includes
et: Aktiveeritud: %includes

en: Disabled: %disabled
et: Keelatud: %disabled

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
et[0]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgneval põhjusel:
et[1]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgnevatel põhjustel:
