Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: URL
fa: نشانی

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: ID
fa: شناسه

en: All
fa: همه

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Note
fa: یادداشت

en: Uninstall
fa: عزل

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Installed
fa: نصب شده

en: Package
fa: بسته

en: No modules are available to uninstall.
fa: هیچ ماژولی جهت حذف وجود ندارد.

en: Includes: %includes
fa: عبارتند از: %includes

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس

en: Includes:
fa: شامل:

en: Enabled: %includes
fa: فعال‌شده: %includes

en: Disabled: %disabled
fa: غیرفعال: %disabled
