Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Uninstall
km: លុប

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Includes:
km: រួម​មាន​ ៖

en: Enabled: %includes
km: បាន​បើក​ ៖ %includes

en: Disabled: %disabled
km: បាន​បិទ​ ៖ %disabled
