Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: All
ku: هەموو

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled
