Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Documentation
ml: ഡോക്യുമെൻ്റേഷൻ

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
