Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Format
mr: रचना

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व
