Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Version: @module-version
ne: संस्करण: @module-version

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list

en: Required by: @module-list
ne: @module-list द्वारा आवश्यक

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ne: मेसिन नाम: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
