Module Usage Documentation (1.0.0-rc1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ
